Hnůj a vidle zaslal: Josef Tyč
Prej prej prej preeeeeeeeeej
31.10.2005
Pěkně jsi mu to nandal zaslal: Martin Brocná
Tak tomu Pražákoj jsi to pěkně natřel asi neví že v Brocný pražáci odpočívaj od Pražských smradů a tepla. Jo a v bytovce je nový majitel bytu Kamil, a vedle bytovky budoucí nový majitel parcely Jarda. Správce zdraví Martin Š.
30.06.2005
Můžeme se zasmát zaslal: Standa- správce
No abych řekl, z předchozího příspěvku čiší holá závist. Nic jiného. To že máme vlastní stránky je hrdost na to že jsme Brocenští rodáci a že se nám někdo z velkoměsta pochlebuje nechápu vůbec. Přeci bydlet zalejzlej v bytě, koukat se jen na barák naproti a čuchat exhalace 800t aut je standardní německej koncentrák.
10.05.2005
Pozdrav z Prahy zaslal: René
Hezký den vidláci! Náhodou brouzdám po netu a ocitl jsem se i tady. Vy jste mi ale pěkní kornouti, jen co je pravda. Tak ať Vám seno chutná. René z Prahy
10.05.2005
Jo Broceňáček zaslal: Standa
Tak Broceňáček, pak by jsme mohli založit podzemní odbojové hnutí, poté si zvolit stínovýho starostu a nakonec po letech mravenčí práce se odtrhnem od Skuhrova, spojíme se Žabnem, Dělnicema a Borovinama no a vytvoříme silnou říši malých vesnic Brožabdělbo.
07.04.2005
Nový čtvrtletníček zaslal: Lollo
Lidičky okolo, dneska mě jentak napadlo, co začít psát na tuhle stránečku nový noviny z naší dědiny:-)? Budeme lepčí, předčíme Skuhrováček a založíme Broceňáček...:-) Těším se na Vaše ohlasy!
06.04.2005
Umřelo to tu zaslal: Standa
Jo on sem moc nikdo nechodí, nejsme asi tak velká vesnice aby se ta doména nějak rozšířila. Ale můžem říci, že jsme měli stránky dříve jak skuhrov, a solnice. kvasiny nepočítaje. Hold jsme dobrý. Já sem vlastně moc psát nemůžu, jelikož ty drby z vesnice nějak nestihám. Jo a kdo že ty jseš? Já už ani všechny broceňáky neznám. Tak zduřte všichni co to kdy čtete
06.04.2005
Opčani, polepčete se...!!! ...a wopčas pište!! zaslal: Lollo
Jejda, už je to přes rok, co nějaký odvážlivec, přesněji řečeno, stálý odvážlivec Standík, nafštívil tuto extra-trupr-supr stránečku o týhle víc než báječný vesničce! A co se tu za ten rok stalo vjecí a narodilo miminek a umřelo sousedů:-((... Panu Knapovi to frčí směle dál, dokonce máme blízko centra i druhou autoopravnu s rychlou záchrannou službou (pozn. pro nechápavé - sanitka na dvorečku), dále, z bytovky nám prchá spořádaná rodinka Hamerských (jak jinak, než za lepším), počet obyvatel exponenciálně klesá a roste v závislosti na přemisťování se rodin Peterkových/Neumannových/pův. Smolových atd.atd... U rybníčka se nám začalo pozvolna přestavovat... Perníkovou chaloupku už nikdo nechce a zemědělci se začínají radovat ze sázení brambůrek a kukuřičky. V malém rozkošném království s MHD a jinými vymoženostmi moderního času vyrostl ještě více tajemstvíplný zámek... Pila řeže dál, drbe se furt a fšude, to bychom přece nebyli my..! ...a pak že se tu nic neděje!!!
05.04.2005
Omluva přispěvatelům zaslal: Standa- Správce
Musím se opět omluvit za technický výpadek. Drbárna nefungovala tak jak měla. Příspěvky se do ní neukládaly. Teď doufám, že vše funguje amůžete bez starosti psát.
10.03.2004
Ahoj moje rödná Vísko zaslal: Jirka Trhač
Tys mému srdci tak blízko, ja v tě vyrůstal, já v tě žiju, celým srcem tě miluju, Vísko má, rodná hroudo jediná. Až já se k tě navrátím, před humny tě políbím, rodná hroudo má jediná.
28.08.2003
Pocasi zaslal: Standa-správce
Teda ted je horko ze se neda nic delat. No skoda jen ze to na polich tak usycha jinak by mohlo jet docela hezky. Tak lidi piste ted uz tu mate prostoru habadej. tak zatim cau a uzivejte si leta
03.08.2003
Krásné léto.... zaslal: kopretinka
Čau lidičky, přeji Vám krásné léto plné sluníčka, za týden se chystám na prázdniny do Vaší vesničky, tak se připravte :o)
18.07.2003
Naše čeština. zaslal: cz
Příspěvky v této části jsou psány pněkud stroze. Snažte se prosím využívat plně možnosti česky psaného slova a ne slengů atp.
02.07.2003
Omluva přispěvatelům do diskuze zaslal: Správce-Pop Stanislav
Omlouvám se všem přispěvatelům do naší diskuze. Těm konstruktivním i těm méně. Nejedná se žádnou cenzuru, ale o přesun stránek na jiné umístění. Jelikož náš poslední poskytovatel smazal obsah stránek musel jsem použít čtvrt roku starou zálohu. Takže od dnešního dne by mělo být vše v pořádku. Pokud by měl někdo zájem na umístění související prezentace je možno se domluvit.
20.06.2003
To je hrůza. zaslal: ABC
Ale copak to tady vidím. Že by nám naší malí vesničané smazali moje svobodné názory na jajich vesničku. Tak to je pravda, že vidláci nesnesou kritiku.HA-HA...
28.05.2003
Čauky všichni zaslal: muška
Že by se tu už od prosince nežilo. S tím by se mělo rychle něco dělat!!!!
24.02.2003
Taky by nam uz konecne zas mohl nekdo napsat zaslal: noname
Josefe, napis nam taky nekdy jak se mas a jak ti dupou kralici.!!!!!!!!!!!!
18.12.2002
Uz se tesime na Vanoce zaslal: Jirka Trhač
Uz se tady vsichni tesime na Vanoce, a budeme se muset moc moc zahrivat ohnivou vodou, abychom nezmrzli.
12.12.2002
Jirka Trhač zaslal: i
Josefovi dneska utekli slepice... musel je pak zahanet.
19.10.2002
Ahoj Moje Draha a Milovana Obci.. zaslal: Jirka Trhač
Pozdravuji svoji krasnou vesnicku a hlavne vsechny vidlaky.. papa
02.10.2002
No tak byli volby zaslal: Standa
No Tak zkončili volby co naděláme. Jinak výsledky najdete v sekci novinky v pěkné tabulce. Stačí kliknout sem. Tak zatím ahoj a kdyžtak napište jak jste spokojeni s volbami
17.06.2002
Brocná už je v Evropě zaslal: Standa-správce
Abych odůvodnil existenci těchle stránek, tak jsem neměl jedny zimní prázdniny co dělat. A taky jsem se rozzlobil na Skuhrov tak sem je natruc udělal. Jelikož v podobném rozsahu mají stránky v provozu jen Solnice a Dobré (co vím) můžu směle prohlásit, že v našem okolí pro tak malinkou vesničku nemají obdoby. Jinak jsem rád že lidi píší na drbárnu, ono časem asi za 15 let se tejhle stránkám budem smát ale dem do světa. Třeba by zde mohly být prezentace místních firem a zájmových spolků no časem i internetová forma místního obchodu s roznosem do domu ..... ale to je budoucnost... ja vzdálená to uvidíme.
23.05.2002
Cumim zaslal: Adam P.
Jo fakt cumim. Hledal jsem cosi tykajiciho se rychnovska a najednou Brocna. Rikam si "tak to je mazec"!!! Je to vychytavka. Tohle Vam muzou nektery lidi z mesta zavidet. Timto te zdravim Martine Sabato- ty kanče!
23.05.2002
Předpověď počasí zaslal: Jirka
Tak si vemte, co se dneska stalo?? Soused Drašňar posekl trávu na sušení, tak bude pěkně..
17.05.2002
Čerstvě z Brocný zaslal: Standa
Tak sem právě přijel z Brocný. No a jak na to koukám v Brocnej je hezky. Celej tejden nesprchlo a svítilo sluníčko. Jo a zájemci o koupi Hasičské zbrojnice hlaste se na Obecním úřadě Skuhrova nad Bělou. A naše obec není mafiánská je to spořádaná vesnička s trošku pohnutou přítomností!!! Také 30.4 proběhlo pálení čarodějnic. Oheň úspěšně schořel ale přihlížející se brzo rozprchli. A mám takovej pocit, že lampionovej průvod ani nebyl. Jinak mejte se Krásně a pište.
05.05.2002
Hojky Brocná zaslal: Elisz
Tak je tu ctvrtek vecer,premyslela sem co podniknu o vikendu...uz to mam.Jedu do Brocny...nerikam ze muj odjezd je dobrovolnej,ale co se da delat...takze Brocna tes se,my krupani z Kolina jedeme navstivit tu mafianskou obec:)))Tak zatim:)
02.05.2002
Josef Sleduje zaslal: Trhac
Tak je jaro, slunko vykouklo a i Josef se vyloupnul na zápraží a začal fedrovat všechny stromy rakovinou,, ochchcch, jak tu přírodu srdce bolí...
24.04.2002
Jirka Trhač zaslal: Jirka
Ahoj příznivci Brocné, věřte tomu, že opravdu jsme od rána do večera, i celou noc namočený v alkoholu, ale my pijeme jenom Tequilu a Whisky, Primatora, a ne nějaký sračky, protože na to máme přece.!!!!!!
18.04.2002
Urcitý pravidla vyjadřování zaslal: Standa-správce
Co bych řek byl bych rád aby se sem psalo trošku kulturněji. Né že bych byl zas takovej slušňák ale ono můžou to číst i osoby slabšího ražení. Opravdu se mi nechce některé vzkazy cenzorovat. Jinak jaro uz je tady zvysenej vyskyt motockylu je uz za dvermi tak hura na silnice.
17.04.2002
Nazdar vesnický křupani !!! zaslal: Kááája , PRAHA vole !
S tou hasičárnou si nedělejte starosti, jak vás znám, stejně bejváte všichni denně pěkně namočený v chlastu, hovno uhasíte. A co shoří,---neshnije !!! hahaha
13.04.2002
Jirka Trhač zaslal: jirka
Pes štěká a štěká, protože hlídá, když i u nás chodí zloději...!!!!!!!!!
09.04.2002
Zdravím Vás sousedi zaslal: Raťafák
Zase sousedi túrujou to jejich nenasytný auto. A děti nemůžou usnout a pes štěká a štěká ..........
06.04.2002
Jsem tu zaslal: Jirka Trhac
To jaro opravdu zacalo, ale co by ne v pondeli vylezu ven a tam sviti krasne slunicko a co nevidim, soused, s postrikovacem na zadech a strikal stromy... fuj... rakovina, kancerogeny
03.04.2002
Co je novyho zaslal: Standa - správce
Tak koleda je už pryč a jaro v plným proudu. Teda mám ale pocit, že jedinej kdo sem chodi sem já. Pokud se mýlím tak se ozvěte však počitačova gramotnost v Brocnej není tak slabá??? No nevim novýho toho jinak moc není však tu žijete taky. tak zatim.
03.04.2002
Jaro zacalo zaslal: Jirka Trhac
V Brocné začalo jaro, slunce svítí a lide v obci začali prořezávat stromy, ale koukám,že to berou nějak moc dole, pár centimetrů nad zemí,,, srdce mě bolí, stromy pláčou, motorova pila vrčí...
09.03.2002
Brocná není vidlákov zaslal: Roumen
Myslím, že problém vaší hasičské zbrojnice by se neměl tak zlehčovat. Vždyť je to hrozné. A jaký "vidlákov" a "vidláci". Brocenští občané jsou slušní a pracovití lidé a ne nějací křupani. Já osobně bych je za jejich pracovitost odměnil bronzovými odznaky socilalistických brigád.
07.02.2002
Pozdrav z Brocne zaslal: Jirka Trhac
Tak jse dneska koukal z okna a neco tam v Hasičárně rachtaly, vypada , ze uz tam asi uklizeli, ze oni ji opravdu ty prevíti chtějí prodat, uz me ty hajzlící serou.
30.01.2002
Pozdrav z Prahy zaslal: Jirka Trhač
Tak tedka sedim v Praze, a myslim na Brocnou, s tou Hasicarnou to nejak vymyslime, ale hlavne aby u nas byla aspon ta hospoda, to je zaklad.....
23.01.2002
Prodej hasičárny a koupě obchodu zaslal: Standa
Nápad na koupi obchodu je opravdu dobrý a myslím si, že by to stálo za to. Určitě by ale pomohlo, kdyby se v letošních volbách do obecního zastupitelstva byl za Brocnou zvolen adekvátní zástupce do obecní rady, který by dokázal zájmy Brocné hájit!!!!
17.01.2002
Nová Drbárna zaslal: Standa - správce
No tak jsem des přepracoval drbárnu. Ač se to nezdá je úplně jiná pokud se chcete podívat na tu starou špatně fungující je zde odkaz Stará drbárna. Posledních pár příspěvků jsem ale přepsal. Tak pište A Zatim naschle
17.01.2002
Martin Š. zaslal: martin Š.
Chtěl bych se vyjádřit k problému Brocenské hasičské zbrojnice.Jedná se o problém do kterého jsme se dostali díky panu starostovi,který nezdravě upřednostňuje Skuhrov před ostatními vesnicemi.Problém začal,když se majitel obchodu rozhodl,že oběkt prodá.Jelikož se jedná o rozumného pána ta oběkt neprodal zájencům kteří zde chtěli vybudovat ubytovnu.Snížíil cenu tak,že je až směšná,ale pan starosta o koupi nechtěl ani slyšet.Po dlouhých jednáních zástupci obce přišli s návrhem zě obchod koupí a zde jse vybuduje obchod,malá hospůdka,společenský sál a hasičská zbrojnice.Poté by jse stávající zbrojnice prodala.Tento návrh byl projednán na výroční schůzi dobrovolných hasičů a nadpoloviční většinou odhlasován.Doufám,zě jse pan starosta chytí za nos a obchod zakoupí do vlastnicví obce.Myslím, že toto řešení bude nejmensím zlem pro celou obec.
17.01.2002
Standa- Správce zaslal: Standa- Správce
Takže já jako vždy poslední taky přeji vše nejlepší do novýho roku. A k tomu Skuhrovu doporučoval bych něco s tím udělat do příštích voleb což je na jaře. Málo nás není a když se dáme do kupy určitě nějaký slovo u starosty mít budem. Takže mějte se krásně
17.01.2002
Jirka zaslal: Jirka
Chtel bych take vsem poprat krasny novy rok, a vyzvat vsechny spoluobcany aby vzali utokem nas Obecni urad ve Skuh. n. B., jelikoz nas pan staroste chce prodat, neprospesnejsi cast nasi obce a to pozarni zbrojnici, obcani probudte se jsou v tom osobni zajmy!!!!!!!!!!
17.01.2002
Petr zaslal: petr
S Lukavskými jsme zkontrovali tvoje stránky a blahopřejeme.Jsou fajn.Štěstnej a veselej z Borovin Petr Dusílek
17.01.2002
Vidlák zaslal: Vidlák
Chtěl bych říci, že tohle je stránka správných vesnických křupanů, mezi které se taky počítám, a vi co se z toho taky těšíte, tak podporujte naše křupanství....
17.01.2002
Spolubydlič co málem založil požár zaslal: Alf
Hmm.. pěkná vesnička. Zrovna na kolejích byl spuštěn požární hlásič až sem se lek :o) Čus bus.
17.01.2002